Eğer siz de bayramı Ege ve Akdeniz’in muhteşem koylarında geçirmeyi düşünüyorsanız acele edin! Bayram haftası yaklaştıkça tekne seçenekleri hızla azalıyor. Türkiye, Yunan Adaları ve Hırvatistan’da Mavi Yolculuk seçenek ve fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi için dilediğiniz zaman aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak veya bu emaili yanıtlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Not: Ağustos ayında müsait tarihleri olan bazı teknelerin kiralama bedellerinde %30’a, Eylül ve Ekim aylarındaki müsait tarihleri için ise %20’ye varan son dakika indirimleri uygulanmaktadır. İndirimli haftalar ve indirimler ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Hayal ettiğiniz teknelere en kolay şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanan web sitemizdeki arama, eleme ve sıralama araçlarıyla ihtiyaçlarınıza en uygun tekneleri araştırabilir, favori listenize veya karşılaştırma listenize ekleyebilir, istediğiniz aşamada bilgi al butonuna basarak bilgi talep formunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz sadece iletişim formumuzu doldurarak veya bu mesajı cevaplayarak isteklerinizi bize iletebilir ve ekibimizin talebinize uygun alternatifleri en kısa sürede iletmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitemizdeki kiralık teknelere ve iletişim formumuza ulaşabileceğiniz linkler;
Kiralık GuletlerKiralık Motor YatlarKiralık Mega Yatlar – Kiralık Yelkenlilerİletişim Formu

4U Yatçılık / 4U Yachting
Fenerbahce Mah. Sari Lale Sok. No: 11/9 34726 Kalamis – Kadikoy – Istanbul / Turkey
Tel : +90 216 3368484 – Fax : +90 216 3368485
promo@4uyachting.com / www.4uyachting.com